XANADU RESORT HOTEL

Belek turizm merkezi içerisinde, Akdeniz sahil kenarında yer alan beş yıldızlı Xanadu Resort Hotel yüksek kaliteli her şey dahil "High Class All-Inclusive" hizmet anlayışı ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Xanadu Resort Hotel, mistik mimarisi, sütunlu yürüyüş yolları ve Roma tarzı havuzları ile misafirlerini antik döneme götürürken eğlence merkezi olan amfi tiyatrosu, 2500 metrekare alana yayılan kongre ve toplantı salonları, 2015 sezonu itibarıyla hayata geçen 5500 metrekarelik Fancyland çocuk kulübü ile, 1-16 yaş arası bebek, çocuk ve gençlere yönelik özel kapalı ve açık alanlardan oluşan aktivite merkezi ile misafirlerine çok geniş yelpazede imkanlar sunmaktadır.

Plaj alanında, parasailing, jet ski, banana, ringo, rüzgar sörfü, su kayağı, hobby cat (sertifika gerekmekte), wakeboard, kano gibi su sporları aktiviteleri ücret karşılığında gerçekleştirilebilmektedir. Su sporları aktiviteleri hava koşullarına bağlıdır.

Tesisde, kapalı havuzun yanı sıra, açık alanda üç büyük yüzme havuzu, antik tasarımlı kaydırak kulesi bulunmaktadır. Hobby center, Tenis kortları, çok amaçlı saha, 18 delikli golf sahası diğer aktivite alanlarıdır. Sports Bar’da bowling, dart, bilardo, masa tenisi, video oyunları vb. gibi çeşitli oyun imkânı ile birlikte internet bağlantılı bilgisayarlar, ve büyük ekran televizyon ile veya jimnastik salonunda ve jakuzzide keyifli vakit geçirmek mümkündür.

Otantik Ortadoğu masajları, çeşitli güzellik bakımları ve geleneksel hamam/kese hizmetleri sunan Shang-Du Spa merkezi ile spa hizmeti mevcuttur.

Otelin yeme-içme üniteleri 1 ana restaurant, deniz ürünleri restaurantı, Fransız, İtalyan, Çin ve Meksika lezzetleri sunan 4 ayrı a la carte restaurant dışında aynı zamanda köy lezzetleri de sunan kebap evi, patisseri ve 5 adet bardan oluşmaktadır.